Double box

Chocobel białe pudełko czekoladek
icon-gift

ŚWIĄTECZNE

ZESTAWY CZEKOLADEK


Pozytywne i serdeczne relacje z partnerami biznesowymi i współpracownikami są bezcenne, dlatego warto je pielęgnować i rozwijać. Jak? Wychodzimy do Państwa z propozycją upominków firmowych – wspaniałe belgijskie czekoladki w pięknch opakowaniach, za pomocą których wyrazić można wdzięczność za wspólną pracę i które doskonale wpisują się w tradycję bożonarodzeniowych prezentów.


Zapraszamy do nas osoby, które w firmowych upominkach najbardziej cenią wysoką jakość, niepowtarzalny styl wykonania i dbałość o szczegóły. Dopasujemy dla Państwa prezenty w zależności od potrzeb i gustów.

but

GIFT BAG - MINI TABLICZKI

Gift Bag Chocobel w zestawie 15, 17 i 12 mini tabliczek

GIFT BAG 15 MINI TABLICZEK

GIFT BAG 17 MINI TABLICZEK

GIFT BAG 12 MINI TABLICZEK

Chocobel - najlepsza belgijska czekolada - zestaw pralin

LEGENDARNA BELGIJSKA
JAKOŚĆ
DOSKONAŁY SMAK
I PIĘKNE KSZTAŁTY

PERSONALIZACJA

Nasze możliwości nie ograniczają się wyłącznie do sprzedaży gotowych upominków. Zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam zaproponować wiele profesjonalnych rozwiązań personalizacji bombonierek, takich jak: projektowane na życzenie nadruki na pudełka, hot stamping wybranych wzorów, tłoczenie logotypów, banderole i owijki z kolorowym nadrukiem, indywidualne projekty pudełek,

Chętnie zrealizujemy różne, tradycyjne, czy też nieszablonowe, pomysły na bombonierki upominkowe – czekamy na Państwa telefony i maile.

ZAPRASZAMY

Chocobel - belgijska czekolada , pudełko chocolate excellent

GRAFIKI ŚWIĄTECZNE UWZGLĘDNIAJĄCE PERSONALIZACJĘ

1
1
1
1
1
1

ZAPYTAJ O WIĘCEJ

Chocobel - belgijska czekolada - świąteczne pudełko
hat-icon

ZESTAWY
GIFTPACK

Tradycja w wykwintnym wydaniu – najlepsza belgijska czekolada w 10 oryginalnych wersjach prosto od Cafe-Tasse. Elegancja opakowania i bogactwo smaków batonów, czekoladek i gorącej czekolady zachwyca. 3 dostępne grafiki na torebkę zapewnią iście świąteczny nastrój. Kolory Świąt Bożego Narodzenia – niebieski, czerwony i zielony to doskonałe tło dla równie świątecznej zawieszki z Państwa logo. Opakowanie z ekologicznego papieru. Czy można chcieć więcej?

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU GIFT PACK

Chocobel - belgijska czekolada , gift pack, zestaw upominkowy
NAPOLITANKI

GORĄCA CZEKOLADA

CZEKOLADA

MINI TABLICZKI

ZESTAWY
SLEEVE BOX

Chocobel - najlepsza belgijska czekolada - Zestawy Sleeve Box pudełko czekolad

Belgijskie czekoladki w złotych pudełkach z świąteczną nasuwką. Personalizacja dostępna od najniższych nakładów. Pudełka w dwóch wielkościach: z 6 i 12 czekoladkami w środku. Poręczna i radosna forma upominków oraz ich przystępna cena, to zaraz po smaku czekoladek dwie najważniejsze zalety.

ZESTAWY
TRUFFLES BOX

Chocobel - najlepsza belgijska czekolada ,zestawy truffles box

Kwintestencja smaku czekoladowych trufli w najlepszym wydaniu. Ręcznie wyrabiane belgijskie trufle w pudełkach o wadze 100 g i 200 g. Pudełka z możliwością personalizacji na wiele sposobów - wzory dostępne na zapytanie.

Formularz kontaktowy

Chocobel najlepsza belgijska czekolada - białe pudełko pralin
Belgijskie czekoladki -
Café-Tasse Belgijskie czekoladki - ChocOBeer Belgijskie czekoladki - Van Coillie Belgijskie czekoladki - BARÚ Belgijskie czekoladki - Cosijns Chocolatier Belgijskie czekoladki -
Café-Tasse Belgijskie czekoladki - ChocOBeer Belgijskie czekoladki - Van Coillie Belgijskie czekoladki - BARÚ Belgijskie czekoladki - Cosijns Chocolatier Belgijskie czekoladki -
Café-Tasse Belgijskie czekoladki - ChocOBeer Belgijskie czekoladki - Van Coillie Belgijskie czekoladki - BARÚ Belgijskie czekoladki - Cosijns Chocolatier
Czekoladki Cafe-Tasse

Najlepsze czekoladki do kawy

Cenione na całym świecie czekoladki do kawy.
CAFÉ-TASSE to nie tylko małe czekoladki do kawy ale również efektowne zestawy prezentowe.

© Chocobel.pl
↑ do góry
Sklep internetowy Shoper.pl